دستوری برای حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی دریافت نکرده‌ایم

مدیر مجموعه ورزشی آزادی ضمن تاکید بر این موضوع که هنوز هیچ دستور کتبی درباره حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها دریافت نکرده تاکید کرد در صورت صدور چنین دستوری امکان حضور خانواده‌ها در کنار هم در آزادی وجود ندارد و جایگاه اختصاصی برای زنان در آزادی تعبیه خواهد شد.

به گزارش ایمنا، پروانه سلحشوری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگوی اخیر خود با خبرنگاران اعلام کرده بود که رئیس‌جمهوری دستور حضور خانواده‌ها در ورزشگاه را خطاب به وزیر ورزش صادر کرده است اما این دستور رسمی هنوز از سوی وزارت ورزش و جوانان اجرایی نشده است.

این نماینده مجلس ضمن تاکید بر این موضوع که معصومه ابتکار، معاون ریاست جمهوری در امور زنان حتی شیوه‌نامه ای در این خصوص نوشته، گفته بود وزرا باید فرمان حسن روحانی را اجرا کنند.

 در همین رابطه فرهاد نیکوخصال، مدیر مجموعه ورزشی آزادی با اشاره به اینکه هیچ دستور و مجوز کتبی برای حضور خانواده‌ها در ورزشگاه برای آنها صادر نشده است گفت: من هم موضوع دستور ویژه رئیس‌جمهوری برای حضور خانواده‌ها در استادیوم‌های ورزشی را در رسانه‌ها خواندم. منتهی در این رابطه از سوی وزارت ورزش و شرکت توسعه و تجهیز هیچ ابلاغیه‌ای برای ما صادر نشده است تا مقدمات این حضور را فراهم کنیم.

وی افزود: به هر صورت رئیس‌جمهوری اخیرا دستور رسمی برای ادامه حضور خانواده‌ها در ورزشگاه را صادر کرده‌اند و ما هم منتظر اجرایی شدن این دستور هستیم.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی در رابطه با این موضوع که آیا ورزشگاه آزادی آمادگی میزبانی از خانواده‌ها در مسابقات لیگ را دارد یا خیر؟ تاکید کرد: آماده‌ هستیم به محض اینکه دستور رسمی برای ورود خانواده‌ها به استادیوم صادر شود امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این اتفاق بزرگ را فراهم کنیم. البته درباره نحوه اجرای این طرح باید جلسات، بررسی‌ها و برنامه‌ریزی‌های مختلفی صورت بگیرد. منتهی قطعا شرایط میزبانی از خانواده‌ها به شکل دو مسابقه‌ تیم ملی در جام جهانی که در آزادی پخش شد، نخواهد بود.

 نیکوخصال تصریح کرد: قطعا در صورت صدور مجوز جایگاه‌های مخصوص برای زنان در استادیوم تعبیه خواهد شد و سرویس بهداشتی، نمازخانه، بوفه و ورودی و خروجی جداگانه برای زنان در نظر گرفته می‌شود تا هیچ مشکلی در این رابطه وجود نداشته باشد و بدون کوچک ترین مشکلی میزبان زنان و مردان در استادیوم باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که اگر تا شروع جام ملت‌های آسیا در دی‌ماه مقدمات حضور خانواده‌ها در ورزشگاه فراهم نشد،‌ آیا بازی‌های تیم ملی در این مسابقات باز هم برای خانواده‌ها در آزادی پخش خواهد شد یا خیر؟ تصریح کرد: دستور این بوده که این حضور ادامه داشته باشد، اما هنوز تصمیمی در این رابطه اتخاذ نشده است و اگر تصمیم گرفته شود باز هم برای خانواده‌ها مسابقات را پخش کنیم و برای این کار آماده هستیم.

منبع: اعتماد آنلاین

کد خبر 350119

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.