دستگیری ۲۸ مجرم سابقه دار در تیران و کرون

تیران-فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون گفت: با انجام عملیات مرصاد در شهرستان تیران و کرون ۲۸ مجرم سابقه دار دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون، سرهنگ علی صادقی در جمع خبرنگاران از اجرای طرح عملیاتی پلیس با عنوان "مرصاد" خبرداد و اظهار کرد: در این عملیات که در دو روز گذشته در شهرستان تیران و کرون اجرا شد ۲۸ نفر مجرم سابقه دار دستگیر شدند.

وی افزود: علاوه بر دستگیری مجرمان سابقه دار تعدادی سلاح سرد نیز کشف و جمع آوری شد و پرونده آنان به دستگاه قضایی شهرستان تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون با بیان اینکه پلیس تمام تلاش خود را برای شناسایی و دستگیری مجرمان بکار گرفته بود، ادامه داد: با اجرای این عملیات امنیت و آرامش به مردم این منطقه بازگشت.

وی با بیان اینکه مردم در شناسایی مجرمان با پلیس همکاری خوبی داشته اند، گفت: طرح عملیاتی مرصاد با انجام فعالیت های اطلاعاتی و مطالعاتی و همکاری دستگاه قضایی اجرایی شد و تیم های عملیاتی پلیس در اجرای این طرح تمام توان خود را بکار گرفتند.

سرهنگ صادقی از دستگیری دو نفر قاچاقچی نیز در دو هفته گذشته خبرداد و گفت: در اجرای طرح های ایست و بازرسی و گشت های انتظامی پلیسی پنج کیلوگرم مواد مخدر کشف شد که به همراه متهمان تحویل مقام قضایی شد.

وی خاطرنشان کرد: طرح "آرامش" در راستای جمع آوری معتادان به مواد مخدر در شهرستان تیران و کرون در حال اجرا است تا ضمن جمع آوری این افراد و انتقال به کمپ های ترک اعتیاد از وقوع جرم هایی مانند سرقت های خرد جلوگیری شود.

کد خبر 348982

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.