۶ کشته و مجروح در تصادفات روز گذشته/۲۸ محکوم فراری دستگیر شد

واژگونی پژو با ۲ کشته و یک مجروح ، تصادف ۲ پراید با ۲ کشته و یک مجروح و دستگیری ۲۸ نفر از محکومان فراری و سارقان در تیران و کرون از مهم‌ترین اخبار انتظامی استان اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر بود.

به گزارش ایمنا، سرهنگ علی جعفری نژاد، فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر گفت: در پی شکایت چند شهروند مبنی بر سرقت از اماکن خصوصی وکارگاه ، رسیدگی به این موضوع در دستور کار مأموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: سرانجام ماموران گشت کلانتری۱۳ این فرماندهی حین گشت زنی متوجه شدند فردی در حال بالا رفتن از دیوار کارگاهی است که وارد عمل شدند و او را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با انتقال متهم به کلانتری در تحقیقات انجام شده به ۵۰ میلیون ریال سرقت از اماکن خصوصی وکارگاه اعتراف کرد.

واژگونی پژو با ۲ کشته و یک مجروح در اصفهان

سرهنگ جواد درستکار، رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس استان اصفهان اظهار کرد: روز گذشته مأموران پلیس‌راه "سمیرم-شهرضا" از واژگونی یک دستگاه سواری پژو در این محور مطلع و برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: متأسفانه در اثر وقوع این حادثه رانندگی ۲ نفر از سرنشینان خودرو در دم فوت و دیگر سرنشین آن نیز مجروح که به بیمارستان منتقل شد .

سرهنگ درستکار بیان داشت : علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان تصادفات جاده‌ای عدم توجه به جلو توسط راننده خودرو اعلام‌شده است .

تصادف ۲ پراید با ۲ کشته و یک مجروح در اصفهان

سرهنگ حسین پور قیصری، رییس پلیس‌راه استان گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تصادف ۲ دستگاه سواری پراید در محور"گلپایگان-موته" روبروی کارخانه آرد ، مأموران پلیس‌راه "گلپایگان" به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: متأسفانه در اثر این حادثه رانندگی ۲ نفر از سرنشینان هر ۲ خودرو فوت و یکی از سرنشینان یکی از خودروها نیز به‌شدت مجروح شد.

سرهنگ پور قیصری گفت : علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان تصادفات جاده‌ای تجاوز به چپ یکی از خودروها اعلام‌شده است .

کشف ۹کیلوو۴۰۰گرم تریاک درشهرضا

سرهنگ محمد حسین باباکلانی، فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا گفت: ماموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید "امامی" شهرستان "شهرضا" حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه پژو۴۰۵ که از جنوب کشور به مقصد شمال در حرکت بودمشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو ، مقدار ۹کیلوو۴۰۰گرم تریاک کشف و راننده آن دستگیر شد، اضافه کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و متهم برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

دستگیری ۲۸ نفر از محکومان فراری و سارقان در تیران و کرون

سرهنگ علی صادقی، فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون  اظهار کرد: طرح عملیاتی مرصاد به مدت ۲۴ ساعت در شهرستان "تیران وکرون " با بکارگیری کلیه نیروی های انتظامی اجرا شد .

وی افزود: در نتیجه اجرای این طرح ۲۸ نفر از محکومان فراری و متهمان تحت تعقیب مراجع قضائی و سارقان دستگیر شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در این خصوص پرونده تشکیل و همه متهمان برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

پرداخت وام کلاهبرداری بود

سرهنگ سید مصطفی مرتضوی، رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت : در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با عنوان اعطای وام فوری با سود ۴ درصد از او کلاهبرداری کرده بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: معمولا افرادی که با این شگرد از شهروندان کلاهبرداری می کنند، ابتدا با ارائه فرم ها و قراردادهای مختلف اقدام خود را قانونی جلوه داده و اعتماد شاکی را جلب می کنند، به طوری که شاکی فریب این افراد را خورده و به تکمیل فرم ها و ارسال مدارک خود و واریز مبلغ ۱۰ میلیون ریال به حساب متهم اقدام کرده است.

سرهنگ مرتضوی بیان کرد : با بررسی های تخصصی و اقداماتی خاص نهایتاً متهم شناسایی و برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

کد خبر 348886

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.