کلید نهایی آزمون دندانپزشکی امروز منتشرمی‌شود

سی و دومین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی در ۱۴ تیرماه سالجاری برگزار شد و با برنامه ریزی های انجام شده توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی کلید نهایی این آزمون امروز شنبه ۲۳ تیرماه برروی سایت مرکز سنجش قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت،دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی دراین رابطه گفت: در سی و دومین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی ۲۲۲۸ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد حدود ۳۷۰ نفر در فرآیند آزمون پذیرفته می‌شوند که در نهایت برای گذراندن دوره تخصصی به دانشگاه های مربوطه معرفی خواهند شد.

  رزمی از برگزاری آزمون ارتقاء با شرکت ۷۸۴ نفر در ۱۷ حوزه تخصصی خبر داد وتصریح کرد: با توجه به گزارش نمایندگان دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی در محل برگزاری آزمون با همکاری و همدلی همکاران در مرکز سنجش آموزش پزشکی و حراست مرکز، فرآیند اجرایی آزمون بدون هیچ مشکلی برگزار شد.

وی در ادامه افزود:طبق زمانبندی انجام شده در مرکز سنجش آموزش پزشکی طی روزهای ۱۹ و ۲۰ تیرماه روند بررسی اعتراضات انجام شده و در نهایت امروز ۲۳ تیرماه کلید نهایی آزمون دستیاری دندانپزشکی در سایت مرکز سنجش قرارخواهد گرفت.

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی با اشاره به اینکه در آزمون دستیار دندانپزشکی امسال هیچ تغییر ظرفیتی نسبت به سال گذشته نداشتیم،خاطرنشان کرد: طبق ارزیابی های اولیه انجام شده آزمون ارتقاء و دستیاری دندانپزشکی از لحاظ رعایت استانداردها با کیفیت خوبی برگزار شده و در نظر داریم تا برمبنای روش ها و فناوری های نوین در آزمون سال آینده از این روش ها بهره برداری کنیم تا نحوه و کیفیت برگزاری آزمون به لحاظ اجرایی ارتقاء یابد.

کد خبر 348275

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.