امیدواریم درهای استادیوم آزادی باز بماند

عضو کمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای شهر با بیان اینکه ای کاش نامه شهرداری به استانداری در مورد پخش فوتبال در پارک‌ها اجابت می‌شد، گفت: امیدوارم دولت در مقابل فشارها کوتاه نیاید و درهای آزادی باز بماند.

به گزارش  ایمنا و به نقل از معاونت ارتباطات و بین‌الملل شورای اسلامی شهر تهران، حجت نظری در تذکر پیش از دستور خود در ابتدای جلسه امروز شورای شهر تهران گفت: اتفاق بسیار خوبی در ورزشگاه آزادی در مورد پخش مسابقات فوتبال برای خانواده‌ها اتفاق افتاد که این موضوع را به فال نیک می‌گیریم؛ چرا که همه با امنیت کامل در کنار یکدیگر نشسته و بازی را تماشا کرده‌اند که این مسئله را به دولت، مدیریت شهری و... تبریک می‌گوییم.

وی با بیان اینکه خانواده‌های ایرانی حتی زباله‌های خود را نیز جمع کردند، گفت: امیدواریم بستر برای حضور مجدد خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی ادامه یابد چرا که امروز فوتبال یک ورزش اجتماعی است و همه زنان و مردان آن را دنبال می‌کنند.

نظری با بیان اینکه ای کاش نامه شهرداری به استانداری در مورد پخش فوتبال در پارک‌ها اجابت می‌شد، گفت: امیدوارم دولت در مقابل فشارها کوتاه نیاید و درهای آزادی باز بماند.

وی افزود: ما نیز آمادگی آن را داریم که مراسم استقبال خوبی برای ورزشکاران در کنار سایر دستگاه‌ها داشته باشیم.

کد خبر 346856

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.