• ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
  • کد خبر: 341670
نردبان 40 متری

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: نردبان ۴۰ متری آتش‌نشانی اصفهان که با مدرن‌ترین نردبان‌های اروپایی برابری می‌کند، پس از سه هفته از کشور اتریش در گمرک تهران تخلیه شد و به زودی وارد اصفهان می‌شود.

آتشپاد بهزاد بزرگزاد در گفتگو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: برای خرید این نردبان ۴۰ متری سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان اعتباری افزون بر چهار میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بدون ارزش افزوده هزینه شده است.

وی با بیان اینکه مشابه نردبان در حال حاضر در کشورهای پیشرفته دنیا استفاده می‌شود، تصریح کرد: نردبان بازو مفصلی خریداری شده قادر است وسعت بیشتری از محیط پیرامون خود را تحت پوشش قرار دهد و در راستای افق خورشیدی نیز به راحتی قابل استفاده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان افزود: مقدمات ترخیص نردبان ۴۰ متری از گمرک تهران که توسط کشور اتریش و آلمان به سفارش آتش نشانی اصفهان ساخته شده است، طی چند هفته آینده انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه تقویت ناوگان خودرویی، خودروهای اطفایی و دو منظوره سازمان در سال جاری در دستورکار سازمان قرار گرفته است، تاکید کرد: سازمان آتش نشانی در صدد نوسازی و بهسازی ناوگان خود است و تلاش دارد با اعتباراتی که شورای شهر برای این سازمان تخصیص داده، بتواند این هدف مهم را محقق کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =