طیبه فلکیان

معاون امور استان‌های انجمن سینمای جوانان ایران منصوب شد.

به گزارش ایمنا و به نقل از سایت انجمن سینمای جوانان ایران، سید صادق موسوی، مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران با صدور حکمی، طیبه فلکیان را به سمت معاون امور استان‌های انجمن منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

«بسمه‌تعالی

سرکار خانم طیبه فلکیان

نظر به شایستگی و تجربیات ارزشمندتان و ارتباط و شناخت شما در طول سال‌ها فعالیت در انجمن سینمای جوانان ایران و حسن سابقه سرکار عالی، با توجه به لزوم گسترش دفاتر و نمایندگی‌های انجمن در سراسر کشور و نیاز به ارتباط همه‌جانبه با این دفاتر و نمایندگی‌ها و نظارت پیوسته بر آن‌ها، به‌موجب این حکم به‌عنوان معاون امور استان‌های انجمن سینمای جوانان ایران، منصوب می‌شوید.

امید است در پرتو الطاف و رحمت بی‌کران پروردگار، همفکری و مشورت با هنرمندان و پیشکسوتان سینما و به وجود آوردن شرایط مطلوب برای حضور هرچه بیشتر جوانان صاحب اندیشه در سیاست‌گذاری‌های انجمن، در انجام امور محوله موفق و سربلند باشید.

سید صادق موسوی

رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران»

به گزارش ایمنا، طیبه فلکیان، دانش‌آموخته ادبیات نمایشی است و سال‌ها به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فیلم‌های کوتاه و مستند همچون «گل کویر»، «خانه سفید است» و «میراث عشق، نایریکا» مشغول بوده و جوایز مختلفی را در عرصه ملی و بین‌المللی به خود اختصاص داده است.

فلکیان در کنار فعالیت‌های فیلم‌سازی، در ابتدا فعالیت خود را به‌عنوان مدیر دفتر انجمن سینمای جوانان در استان یزد آغاز کرد و پس از مدتی در ستاد مرکزی به‌عنوان مدیر امور استان‌های انجمن سینمای جوانان ایران مشغول به فعالیت شد.

عضویت در هیئت‌های داوری و انتخاب چندین جشنواره داخلی و مدیریت اجرایی سی‌ودومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ازجمله فعالیت‌های حرفه‌ای وی به شمار می‌رود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =