فولادگر

نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به حمله اخیر آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه گفت: حمله اخیر آمریکا از نظر سیاسی تاثیری در منطقه نداشت.

به گزارش ایمنا، حمیدرضا فولادگر، امروز (سه‌شنبه- ۲۸ فروردین) در صحن علنی مجلس در نطق میان دستور با اشاره به فرارسیدن سال روز ارتش،گفت: انسجام، وحدت، قدرت و قوت نیرو های مسلح به ویژه در شرایط فعلی از اولویت‌های نظام است.

فولادگر در این نطق که متن آن در کانال تلگرامی وی نیز نوشته شده، با اشاره به حمله موشکی آمریکا به سوریه افزود: این حمله نه به لحاظ نظامی با اهمیت تلقی می‌شود و نه به لحاظ سیاسی توانست تاثیری در شرایط منطقه ایجاد کند. از نظر امنیتی نیز کمکی به آرامش و ایجاد صلح در منطقه نکرد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس در همین راستا گفت: این حمله نشان داد آمریکا خود عامل ناامنی در منطقه است و موجب انسجام و تقویت نیروهای مقاومت شد. این عملیات در واقع برای حفظ آبروی آمریکا و تقدیم شیرینی به همپیمانان مرتجع منطقه‌اش بود که آنها را چون گاو شیرده می‌پندارد و از آنها انتظار دوشیدن بیشتر دارد.

فولادگر تصریح کرد: دنیا قضاوت خواهد کرد که جمهوری اسلامی ایران در ادعای مقابله با تروریست صادق بوده است، همان‌گونه که در اجرای برجام نیز به تعهدات خود عمل کرد. ولی این نظام سلطه و آمریکاست که نقض عهد می‌کند و به خوی استکباری خود ادامه می‌دهد.

وی در بخش دیگری از نطق خود با اشاره به نامگذاری سال گفت: در سال حمایت از کالای ایرانی حرکتی سه جانبه در سطح ملی انتظار می‌رود. اولا مردم به عنوان مصرف کننده با عزمی ملی مشوق کالای ایرانی و در عین حال ناظر بر کیفیت محصولات و کالاها باشند.

نماینده مردم اصفهان اضافه کرد: تولیدکنندگان با در نظر گرفتن فضای رقابتی در تولید، قیمت، کیفیت و خدمات پس از فروش  را به شکل مناسب به مصرف کننده ارائه کنند. دولت به معنای عام آن یعنی حاکمیت نیز در این زمینه باید شرایط رقابت عادلانه را برای تولیدکنندگان فراهم سازد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =