ثبت‌احوال

مدیرکل ثبت‌احوال استان اصفهان از اعتبار کارت ملی طرح قدیم تا پایان خردادماه سال جاری خبر داد و گفت: حدود ۳۸ درصد مردم اصفهان هنوز کارت ملی هوشمند دریافت نکرده اند.

حسین غفرانی کجانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، بابیان اینکه تاکنون ۶۳ درصد از مردم اصفهان کارت ملی هوشمند خود را دریافت کرده‌اند، اظهار کرد: بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار کارت ملی هوشمند صادرشده است.

وی افزود: نزدیک به ۳۸ درصد مردم اصفهان هنوز کارت ملی هوشمند خود را دریافت نکرده‌اند که لازم است نسبت به ثبت‌نام و انجام مراحل دریافت این کارت اقدام کنند.

مدیرکل ثبت‌احوال استان از ادامه اعتبار کارت ملی طرح قدیم تا پایان خردادماه سال جاری خبر داد و گفت: طبق دستورالعمل دولت، کاربردی‌شدن رسمی کارت ملی هوشمند تا پایان سال ۹۷ به تعویق افتاد.

وی با بیان اینکه آمار طلاق در استان‌ها هنوز تفکیک، تجمیع و مقایسه نشده و قابل‌ارایه نیست، گفت: رسانه‌ها با تمرکز و اعلام چندباره «ثبت رکورد طلاق» در پررنگ شدن آن نقش داشتند، در حالی که وضعیت کشور در خصوص آمار طلاق و ثبت رکورد طلاق در سال ۹۶ به این صورت نیست و باید با اعلام آمار از سوی تمامی استان ها موضوع طلاق و آمار آن بررسی شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =