بازدید مترو

مجری خط دوم قطارشهری اصفهان گفت: حفاری تونل خط دوم مترو از خیابان زینبیه ظرف سه ماه آینده آغاز می‌شود.

سید محسن واعظی‌فر در گفتگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: خط دوم قطارشهری اصفهان از شمال شرق شروع می‌شود و با دور زدن میدان امام(ره) به میدان امام حسین(ع) و خیابان طالقانی می‌رسد و سپس به غرب اصفهان منتهی می‌شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر زیرساخت‌های اجرای خط دوم مهیا شده و دستگاه تی.بی. ام برای حفاری مسیر آماده است، افزود: یکی از زیرساختهای حفاری از کشور آلمان باید وارد شود که تمامی مراحل خرید انجام شده و ظرف یک ماه آینده وارد کشور می‌شود.

مجری خط دوم قطار شهری اصفهان ادامه داد: در این راستا بر اساس برنامه‌ریزی های انجام شده حفاری تونل خط دوم مترو ظرف سه ماه آینده آغاز می‌شود.

واعظی فر با اشاره به احداث ایستگاه‌های خط دوم خاطرنشان کرد: ساخت سازه ایستگاه زینبیه تاکنون ۲۵ درصد و ایستگاه عاشق اصفهانی تاکنون ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی اظهار کرد: مناقصه انتخاب پیمانکار احداث ایستگاه سوم در خیابان عمان سامانی نیز برگزار شده و زمین آن آماده تحویل پیمانکار است.

مجری خط دوم قطار شهری اصفهان عنوان کرد: این خط به طول ۱۵ کیلومتر دارای ۲۴ ایستگاه است که در فاز نخست  ۱۶ ایستگاه آن اجرایی می‌شود.

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • خخخ IR ۱۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
    0 0
    درز چهاراه ابن سینا میدانی سه طبقه نیاز است تامترو از زیروماشین از رو به راحتی بروند اگر زیر گذر میدان امام علی هم سه طبقه ساخته شده بود حالا این وضع نبود خیابان هاتف دوطبقه کنید

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =