نشست خبری تیم ذوب آهن و لوکوموتیو هند

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: روز بد ما بود و با غرور بازی کردیم، باید ریکاروی کنیم و برای بازی های بعدی که سال آینده است آماده شویم.

به گزارش ایمنا، امیر قلعه نویی در نشست خبری بعد از بازی مقابل الوحده امارات در ابوظبی گفت: ما باید این بازی را فراموش کنیم و به بازی های آینده مان و اینکه چطور بتوانیم در آنها موفق باشیم فکر کنیم، روز بد ما بود و با غرور بازی کردیم، باید ریکاروی کنیم و برای بازی های بعدی که سال آینده است آماده شویم.
وی افزود: واقعاً بازیکن های خارجی الوحده در برد آنها مؤثر بودند، قیمت بازیکن های خارجی آنها را نمی دانم اما ما نمی توانیم  به بازیکنان خارجی خود بیشتر از ۱۲۰ هزار تا ٢٠٠ هزار دلار پرداخت کنیم.
قلعه نویی با اشاره به قضاوت داوران در لیگ قهرمانان آسیا خاطر نشان کرد: از داوری ضربه خوردیم، در بازی مقابل الدحیل پنالتی ما را نگرفتند و شک نکنید در بازی امشب هم گل اول و دوم آنها روی اشتباه داوری به ثمر رسید و باید از طریق نامه این اشتباه را مطرح کنیم.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: جایی که میزبانش کشورهای عربی باشد، داوری ها نسبت به کشور میزبان مهربان تر هستند و دلیل این موضوع را نمی دانم.
 قلعه نویی اظهار کرد: صد در صد جزو تیم های صعود کننده هستیم و به احتمال فراوان به عنوان تیم دوم صعود می کنیم، امروز روز بد ما بود و هر سه توپی که روی دروازه ما آوردند به گل تبدیل شد.
وی در خصوص ادامه مسیر ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا گفت: سه تیم رقیب در این گروه هستیم و به دلیل این که سه امتیاز از تیم سوم بیشتر داریم شانس صعود ما بیشتر است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =