پاییز ناژوان سوار بر تله سیژ

مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: مجموعه ناژوان با مناظر بی بدیل و بی‌نظیر گردشگری، آماده پذیرایی از گردشگرانی است که برای ایام نوروز به شهر و استان اصفهان سفر می‌کنند.

حسن شفیعی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: برای نوروز امسال سعی شده امکانات خدماتی در ناژوان افزایش یافته و نقاط ضعف مراکز گردشگری این مجموعه طبیعی برطرف شود.

وی افزود: با توجه به استقبال گسترده‌ای که در ایام نوروز از منطقه ناژوان می‌شود، برنامه‌ریزی‌های لازم برای رفع مشکل پارک خودروهای بازدیدکنندگان انجام شده و ظرفیت پارک خودروها با ایجاد پارکینگ‌های موقت افزایش می‌یابد.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان با بیان اینکه در نوروز ظرفیت پارک بیش از سه هزار خودرو فراهم می‌شود، تصریح کرد: دوست نداریم فضای سبز ناژوان تبدیل به فضای شهری شود، اما تلاش می‌کنیم عبور و مرور روان و آسان در ناژوان اتفاق افتد بدون اینکه خیابانی به ناژوان اضافه شود.

وی ادامه داد: چند باب نمازخانه در سطح پارک طبیعی ناژوان احداث و شرایط برای پذیرش گردشگران آسان‌تر شده است.

شفیعی با بیان اینکه در سال جاری پروژه‌هایی همچون ضلع شمال جاده سلامت، کلکتور آب فضای سبز و باغ رویش مورد بهره‌برداری قرار گرفت، اظهارکرد: در سال ۹۷ نیز پروژه‌هایی برای مجموعه تعریف شده که از جمله آنها می‌توان به پیش‌بینی زمین‌های روباز ورزشی اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: زمین‌های ساحلی منطقه ناژوان مورد استقبال هیئت‌های ورزشی برای استفاده ورزشکاران است، از این رو آماده‌سازی آنها در دستور کار قرار گرفت تا سرویس‌دهی بهتری به ورزش دوستان داشته باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =