نشست خبری شهردار اصفهان و شهردار موستار

شهردار اصفهان گفت: مجموعه شهرداری در مسیر شهدا حرکت می کنند و امیدواریم با کمک شهروندان لحظه ای از این مسیر فاصله نگیریم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، قدرت الله نوروزی امروز بعد از ظهر در یادواره شهدای شهرداری اصفهان اظهار کرد: شهیدان با تمام هستی خود برای بقای نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش کردند، هشت تن از شهیدان، شهدای شهرداری اصفهان بوده‌اند که برای دفاع از کشور جان خود را فدا کرده‌اند.

وی افزود:  ۴۰ سال پیش، از فردای روزی که انقلاب اسلامی با  شعار "استقلال آزادی جمهوری اسلامی" پیروز شد، مشکلات بسیاری برای انقلاب ایجاد کردند، از همان ابتدا در گنبد کابوس، آمل ، گروه اشرف دهقان در سیستان و بلوچستان، کومله و دموکرات در کردستان و گروه‌های ضدانقلاب در داخل شهرها حضور پیدا کرده بودند تا نگذارند این نظام به راه خود ادامه بدهد.

شهردار اصفهان ادامه داد: هر روز ترور و بمب‌گذاری انجام و هر هفته در پایتخت  ۱۵ الی ۱۰ نفر ترور می‌شدند، اما جوانان غیور در همه سنین و گروه‌ها با همه وجود در تمام صحنه‌ها  برای دفاع از میهنشان حضور پیدا کردند و جان خود را فدای نظام کردند.

نوروزی با بیان اینکه  مدیرانی که اکنون انتخاب شده در مسیر شهیدان حرکت می‌کنند و امیدواریم با مشارکت شهروندان بتوانیم شاهد شهرآباد، شاداب و آسایش و آرامش مردم باشیم، اضافه کرد: مجموعه شهرداری در مسیر شهدا حرکت می‌کنند و امیدواریم با کمک شهروندان لحظه‌ای از این مسیر فاصله نگیریم.

وی با بیان اینکه باید یاد و خاطره شهید حسین خرازی که همه شهیدان شاهد رشادت‌های یکتای آن بوده‌اند و یاد امام‌جمعه آیت‌الله طاهری که در جبهه‌های جنگ به صورت مستقیم حضور پیدا می‌کرد را گرامی داشت، گفت: شهید همت، خرازی و باکری فرماندهان بزرگی بودند که دشمن از اسم آنان می‌ترسیدند.

شهردار اصفهان با بیان اینکه امیدواریم خدا توانی به همه افراد عطا کند تا بتوانیم در مسیر شهدا گام برداریم و امروز نیز با وحدت با انسجام بتوانیم راه شهیدان را ادامه بدهیم، خاطرنشان کرد: شهیدان با خون پاکشان کشور را حفظ و امانت بزرگی را بر دوش تمام افراد گذاشتند.

نوروزی ادامه داد: شهیدان یاقسمت، تیموری، مهرابی، طباطبایی محمودی، مزیدی، مانیان و ابراهیمی در شهرداری اصفهان در عرصه خدمت تلاش می‌کردند ولی برای حفظ کشور و ناموسشان تا آخرین نفس در برابر دشمن ایستادگی کردند.

وی اضافه کرد: برای اولین یادواره شهدا امروز بعد از چهل سال که از انقلاب و سال شهادت این شهدا می‌گذرد برگزار شد تا از خانواده آن‌ها تجلیل شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =