سپاهان اصفهان 0-نفت تهران0

تیم فوتبال سپاهان برای دیدار با مشکی‌پوشان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال، فردا (پنجشنبه) راهی مشهد می‌شود. سپاهان پس از حضور ابراهیم‌زاده از هفته بیست و دوم و بیست و سوم در دو دیداری که با پرسپولیس و نفت تهران داشت یک شکست و یک تساوی را تجربه کرد و اکنون به امید کسب امتیاز به مشهد می‌رود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، با گذشت بیست و سه هفته از لیگ برتر فوتبال، سپاهان در رده سیزدهم جدول قرار دارد و با وجود تغییر سرمربی و حضور ابراهیم‌زاده، اما این تیم هنوز نتوانسته پیروزی را در کارنامه خود به ثبت رساند. باشگاه سپاهان به‌منظور تقویت تیم به دنبال جذب بازیکن است و تا کنون هم دو بازیکن خارجی برای انجام تست در تمرینات این تیم حضور داشته‌اند، اما هیچ‌کدام از آن‌ها مورد پسند ابراهیم‌زاده واقع نشدند.

منصور ابراهیم‌زاده سرمربی تیم فوتبال سپاهان در گفت و گویی با خبرنگار ایمنا در مورد جذب بازیکن جدید، شرایط این تیم و پیش‌بینی در مورد دیدار روز جمعه مقابل مشکی‌پوشان صحبت کرد که مشروح این گفت و گو را در ادامه می‌خوانید:

مهاجم فرانسوی به درخواست باشگاه سپاهان به اصفهان آمد؟

باشگاه سپاهان از «کاسی گوی میشل» مهاجم فرانسوی درخواست نکرده بود که به اصفهان بیاید. این بازیکن برای انجام تست در تیم دیگری آمده بود و از ما برای تمرین در تیم سپاهان درخواست کرد و ما هم پذیرفتیم و برای انجام تست به باشگاه سپاهان هم آمد.

باشگاه سپاهان هیچ نامه و درخواستی برای حضور بازیکن فرانسوی به باشگاه ارسال نکرده بود و نه ویزایی برای او گرفته بودیم و نه هزینه‌ای برای حضورش در تمرینات تیم سپاهان کردیم.  

عملکرد «میشل» چطور بود؟

در شرایط فعلی تیم، عملکرد بازیکنان سپاهان بهتر از عملکرد مهاجم فرانسوی بود و این بازیکن نمی‌توانست به ما کمک کند و روز گذشته پس از پایان تمرینات از او خداحافظی کردیم.

مهاجم فرانسوی در بازی تدارکاتی روز پنجشنبه سپاهان با امیدهای این باشگاه هم حضور داشت؟

باید عملکرد وی را در یک بازی بررسی می‌کردیم و به همین دلیل هم از او در بازی تدارکاتی مقابل امیدهای سپاهان استفاده کردیم.

با وجود اینکه «میشل» در بازی تدارکاتی هم توانست برای سپاهان گل بزند، چرا عملکردش را نپسندیدید؟   

مگر هر بازیکنی که بتواند گل بزند، کارش خوب است؟!

بازیکن خارجی دیگری را برای اضافه کردن به تیم مدنظر دارید؟

مسلماً رزومه‌ بازیکنان را بررسی و فیلم بازی‌های آن‌ها را نگاه می‌کنیم تا در اسرع وقت یک بازیکن خارجی را انتخاب و به ترکیب تیم اضافه کنیم.

بازیکن ایرانی چطور؟

در حال حاضر علی احمدی در تمرینات تیم حضور دارد و شرایط مناسبی هم دارد و امیدوارم بتوانیم وی را به تیم اضافه کنیم. علی احمدی فعلاً برای دیدار با مشکی‌پوشان در ترکیب تیم حضور ندارد.

بازیکنان تیم در چه شرایطی قرار دارند؟

بازیکنان در بازی تدارکاتی و تمرینات با روحیه کار کرده‌اند و شرایط آن‌ها بهتر شده است.

پیش‌بینی شما از نتیجه بازی روز جمعه مقابل مشکی‌پوشان چیست؟

به دنبال این هستیم که بتوانیم در این دیدار موفق شویم.

همه سرمربی‌ها به دنبال موفقیت هستند. اما با توجه به اینکه می‌گویید شرایط روحی و تمرینی بازیکنان نسبت به هفته‌های اخیر بهتر شده است، فکر می‌کنید بتوانید در بازی مقابل مشکی‌پوشان امتیاز کسب کنید؟

ما هیچ وقت فکر نمی‌کنیم بلکه تلاش می‌کنیم که موفق شویم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =