دانش آموز

تیران-رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تیران و کرون گفت: دانش آموزان نیازمند کسب مهارت‌های لازم برای دفاع از حقوقشان در شرایط مختلف زندگی هستند.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون، حجت الاسلام حسن عباسی در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان با بیان اینکه دانش آموزان باید مهارت های زندگی، مهارت های انجام دستورات دینی و چگونگی برقرار روابط اجتماعی را یاد بگیرند، اظهارکرد: بعضی از دانش آموزان در برابر زیاده خواهی و زورگویی افراد شیطان صفت قادر به انجام عکس العمل مناسبت نیستند و نیازمند کسب مهارت‌های لازم برای دفاع از حقوق خود در شرایط مختلف زندگی هستند.

وی با بیان اینکه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و توانمندسازی دانش آموزان برای مقابله بحران نیاز است، ادامه داد: دستگاه فرهنگی و اجتماعی با مشارکت می‌توانند مشکلات مدارس را در تامین کارشنان رفع کنند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تیران و کرون از همکاری دستگاه‌های فرهنگی شهرستان برای تامین نیاز فرهنگی و آموزشی مدارس خبرداد و افزود: تبلیغات اسلامی، حوزه علمیه شبکه بهداشت و درمان، نیروی انتظامی و دستگاه‌های فرهنگی با آموزش و پرورش در رفع این نیازها همکاری می کنند.

وی مراقبت از خود در شرایط بحرانی و حساس جامعه را یکی از نیازهای مهم دانش آموزان خواند و گفت: بعضی از تفکرات شخصی مانع از ارتقاء آموزش و دانش و مهارت دانش آموزان برای رفتارهای اجتماعی شده که این آسیب زیادی در جامعه به همراه دارد.

حجت الاسلام عباسی پیشگیری از آسیب های اجتماعی را مهم اعلام کرد و یادآورشد: تعیین سرفصل و فعالیت در مدارس در خصوص پیشگیری از آسیب های اجتماعی، مشکلات اجتماعی آینده را کاهش می دهد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =