فولاد مبارکه سپاهان 34 - پتروشیمی مارون ماهشهر - لیگ برتر هندبال کشور

هفته یازدهم لیگ برتر هندبال مردان با نبرد سپاهان و مس کرمان پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، هفته یازدهم لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور عصر فردا پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه در چهار شهر کشور برگزار می‌شود.

تیم نفت و گاز گچساران که با ۱۸ امتیاز صدر جدول رده‌بندی را در اختیار دارد، در این هفته از سربازان لیگ برتر در تیم نیروی زمینی تهران پذیرایی خواهد کرد. نیروی زمینی با شش امتیاز در جایگاه پنجم جدول رده‌بندی لیگ برتر ایستاده است. نفت و گاز در دور رفت لیگ برتر نیروی زمینی را با نتیجه ۳۲ بر ۲۹ شکست داد و فردا هم به دنبال تکرار برد رفت است.

سپاهان که با ۱۴ امتیاز در رده سوم جدول رده‌بندی قرار گرفته، در هفته یازدهم لیگ برتر در کرمان به مصاف صنعت مس می‌رود. مس کرمان برخلاف فصول گذشته حال و روز خوبی در لیگ برتر ندارد و با پنج امتیاز تیم هفتم جدول رده‌بندی است. سپاهان در دور رفت مس را با شکست ۲۹ بر ۲۰ به کرمان بدرقه کرد و باید دید این هفته در خانه حریف چه می‌کند.

در سایر مسابقات این هفته نیز، تیم ۱۷ امتیازی و رده دومی شهرداری کازرون میهمان تیم انتهای جدولی پتروشیمی مارون است و سنگ آهن بافق که با ۱۲ امتیاز در رده چهارم جدول رده‌بندی ایستاده است به مصاف هپکو اراک رده ششمی می‌رود.

برنامه کامل دیدارهای هفته یازدهم لیگ برتر هندبال مردان به شرح زیر است:

پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه، ساعت ۱۶

نفت و گاز گچساران - نیروی زمینی تهران

صنعت مس کرمان  - سپاهان اصفهان

هپکو اراک - سنگ آهن بافق یزد

پتروشیمی مارون - شهرداری کازرون

جدول رده‌بندی لیگ برتر هندبال تا پایان هفته دهم:

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =