کاراته

کاراته‌ کاهای اصفهانی در مسابقات کاراته قهرمانی جوانان دختر کشور به یک مدال طلا و یک مدال برنز دست یافتند.

به گزارش ایمنا و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته جوانان دختران روز سه‌شنبه ۲۴ بهمن ماه در سالن آزادی سنندج برگزار شد و نفرات برتر مسابقات قهرمانی آسیا و المپیک بوینس آیرس مشخص شدند.

در پایان این مسابقات، رویا سلیم‌زاده از اصفهان در وزن ۵۳- کیلوگرم به مدال برنز رسید و حدیثه طالبی از اصفهان نیر در وزن ۵۹+ کیلوگرم قهرمان شد.

نفرات برتر مسابقات گزینشی رقابت‌های قهرمانی آسیا:

در کاتای انفرادی، آرزو لونجی از مازندران عنوان نخست را به دست آورد. محدثه والازاده از تهران دوم شد. شایسته اصغرپور از تهران و زهرا مددپور از تهران هم مشترکاً سوم شدند. در این بخش ۳۳ کاتارو حضور داشتند.

در وزن ۴۸- کیلوگرم، حنانه عابدیان از مازندران مقام نخست را به خود اختصاص داد. هستی سپهوند از لرستان در جایگاه دوم قرار گرفت. یگانه رشیدی از کرمانشاه و زهرا مرادی از اردبیل سوم مشترک شدند. در این وزن ۳۶ کاراته‌کا به روی تاتامی رفتند.

در وزن ۵۳- کیلوگرم، الهه عطایی از گیلان اول شد. سارا قاسم نژاد از مازندران در رده دوم ایستاد. رویا سلیم زاده از اصفهان و زهرا بنیانی از فارس مشترکاً سوم شدند. در این وزن ۳۷ کاراته کا شرکت داشتند.

در وزن ۵۹- کیلوگرم، مهدیس دوستی‌زاده از لرستان قهرمان شد. صدیقه صادقی از مازندران عنوان دومی را کسب کرد. مائده بردبار از فارس و نسیم خیرالله‌پور از مازندران مشترکاً رده سوم را در اختیار گرفتند. در این وزن ۵۳ کاراته‌کا با هم به مبارزه پرداختند.

در وزن ۵۹ + کیلوگرم، نگین یزدگردی از کرمانشاه اول شد. سحر صالحی از مازندران در مکان دوم قرار گرفت. ساحل الیاسی از لرستان و عاطفه بیرانوند از لرستان سوم مشترک شدند. در این وزن ۴۵ کاراته‌کا حضور داشتند.

نتایج مسابقات کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۸ بوینس آیرس:

در وزن ۴۸- کیلوگرم، تارا محمدی از کردستان اول شد. یگانه رشیدی از کرمانشاه در رده دوم قرار گرفت. هستی سپهوند از لرستان و زهرا کریمی از فارس در مکان سوم ایستاد. برای این وزن ۲۸ کاراته‌کا ثبت‌نام کردند.

در وزن ۵۳- کیلوگرم، تینا نصیری از تهران در مکان نخست قرار گرفت. فاطمه خنکدار از مازندران دوم شد. زهرا بنیانی از فارس و مهدیه عباسی از گیلان سوم شدند. در این وزن ۳۴ کاراته‌کا شرکت داشتند.

در وزن ۵۹- کیلوگرم، مائده بردبار از فارس اول شد. مهدیه طوسی از البرز در رده دوم ایستاد. آتنا پهلوان‌زاده از گیلان و زهرا جلیلی از گیلان سوم شدند. در این وزن ۲۸ نفر حضور داشتند.

در وزن ۵۹+ کیلوگرم، حدیثه طالبی از اصفهان در مکان نخست ایستاد. شادی رفی‌پور از خوزستان در رده دوم قرار گرفت. سوگند شاهیوند از کرمانشاه و عاطفه بیرانوند از لرستان مشترکاً در رده سوم قرار گرفتند.
در این وزن ۳۷ کاراته کا شرکت داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =