نشست خبری پیش از دیدار دوتیم ذوب آهن ایران و آیزاول هند

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: در بازی فردا با الدحیل، دو هدف را دنبال می‌کنیم، هدف نخست گرفتن فضا از تیم حریف و گل نخوردن و هدف دوم کسب سه امتیاز بازی است.

به گزارش ایمنا، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی با الدحیل قطر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: خوشحالم که بار دیگر به کشور قطر سفر کردم، چراکه از این کشور خاطرات خوبی دارم.

وی اضافه کرد: من یک سال با السد بازی کردم، بازی سختی مقابل الدحیل داریم که تیم خطرناکی است، مخصوصاً در ۵۰ متر رو به جلوی این تیم؛ در این چند روز برنامه‌ تیم را به تمرین برای قطع کردن ارتباط خط هافبک و حمله الدحیل اختصاص دادیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: این تیم نقاط ضعفی هم دارد که درباره آن‌ها صحبت نمی‌کنم، اما روی این نقاط ضعف هم برنامه‌ریزی انجام دادیم؛ امیدوارم که بازی خوبی باشد و همه از دیدن آن لذت ببرند، کیفیت این بازی‌ها به پیشرفت فوتبال آسیا کمک خواهد کرد.

قلعه‌نویی گفت: ذوب‌آهن از باتجربه‌ترین تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیاست، در حال حاضر در لیگ ایران شرایط خوبی داریم و در نیم فصل دوم نتایج خوبی کسب کرده‌ایم، ما تجربه حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را هم داریم.

وی در مورد تاکتیک تیمش در بازی فردا اظهار کرد: در بازی فردا دو هدف را دنبال می‌کنیم، هدف نخست گرفتن فضا از تیم حریف و گل نخوردن از آنها و هدف دوم کسب سه امتیاز بازی است؛ به آمار کاری نداریم و به واقعیت فوتبال توجه می‌کنیم که بعد از اینکه داور فردا سوت بازی را زد، آغاز خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اضافه کرد: تیم الدوحیل در لیگ امسال قطر بالای ۵۰ گل به ثمر رسانده که این نشان دهنده کیفیت بالای خط حمله آن‌هاست، ما در این چند روز تمرکز تمرینات را بر روی پرسینگ تیمی و قطع کردن ارتباط حمله و هافبک آن‌ها گذاشته‌ایم.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =