شریعتمداری

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حضور و مشارکت مردم در صحنه، نقش اساسی در تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی، شرایط مطلوب تر در فضای داخلی و حفظ یکپارچگی و انسجام ملی دارد.

به گزارش ایمنا؛ محمد شریعتمداری امروز (یکشنبه) در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: حضور شکوهمند آحاد مردم جامعه اسلامی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، ضمن ناامید کردن دشمنان نظام اسلامی، بار مسئولیت مسئولان نظام را سنگین تر می کند.

وی گفت: امسال با وجود همه مشکلات و گرفتاری های ناشی از فشار نظام سلطه و همچنین برخی مشکلات داخلی، راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه بسیار باشکوه تر از سال های پیش برگزار می شود و مردم در آن مشارکت جدی خواهند داشت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: مردم می دانند این حضور و مشارکت عمومی نقش و اثر اساسی در تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی، بهبود روابط ایران با سایر کشورها و ایجاد شرایط مطلوب تر در فضای داخلی، حفظ یکپارچگی و انسجام ملی دارد.

شریعتمداری گفت: این مهم در نهایت افزایش رفاه عمومی و بهبود سطح معیشت جامعه نسبت به قبل را به دنبال داشته و وظیفه و بار مسئولیت مسئولان را در قبال قدرشناسی مردم افزون خواهد کرد.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =