photo_2018-02-11_14-13-16.jpg

لنجان-فرماندار شهرستان لنجان گفت: استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی از شعارهایی بود که مردم قبل از پیروزی انقلاب اسلامی سر می‌دادند و امروز این شعار به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی مطرح است.

سید محسن سجاد در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در گفتگو با خبرنگار ایمنا از شهرستان لنجان، پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن را ایستادگی و عزت مردم ایران اسلامی دانست و اظهار کرد: ۲۲ بهمن ماه یادآور روزهایی است، که ملت ایران به فرمان امام خمینی(ره) لبیک گفته و در برابر ظلم و استبداد رژیم شاهنشاهی به پا خواستند و با اهداء خون خود انقلاب ایران اسلامی را به عنوان الگویی ناب به جهانیان معرفی کردند و بر همین اساس ۲۲ بهمن نماد ولایت پذیری مردم ایران است.

وی ادامه داد: مردم شهرستان لنجان با حضور با شکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر حماسه آفریدند و برگ زرینی بر افتخارات این شهرستان افزودند و پیام صریح و روشن آنها به دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی آن است، که ملت ایران با وجود همه مشکلات و سختی ها ادامه دهنده آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدا بوده و تا آخرین نفس در برابر استکبار ایستاده‌اند.

سجاد با بیان اینکه دستاوردهای بزرگ نظام در چهار دهه گذشته برکسی پوشیده نیست، اضافه کرد: استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی از شعارهایی بود که مردم قبل از پیروزی انقلاب اسلامی سر می‌دادند و امروز این شعار به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی مطرح است.

وی عنوان کرد: باید توجه داشت امروز بازتاب گسترده حضور مردم میهن اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام انسجام نظام اسلامی را به دنیا مخابره کرد و این سرمایه‌ای بزرگ برای کشور است، ملت همیشه در صحنه ایران باردیگر با حضور گسترده خود در این راهپیمایی دشمنان را ناامید کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =