فضای سبز

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: با توجه به استقبال و مشارکت شهروندان، فراخوان طراحی و اجرای المان‌های سبز نوروزی تا ۲۰ بهمن تمدید شد.

فروغ مرتضایی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: به منظور استفاده از نظرات شهروندان در ایجاد فضایی بانشاط در ایام نوروز، فراخوان طراحی و اجرای المان‌های سبز نوروزی از دی ماه با رویکرد تعامل با هنرمندان رشته‌های مختلف و تنوع‌بخشی به قالب‌های هنری و افزایش مشارکت مردمی در زیباسازی شهر از سوی سازمان پارکها و فضای سبز اعلام شد.

وی افزود: آخرین مهلت ارسال آثار تا ۱۵ بهمن‌ماه سال‌جاری اعلام شده بود، اما با توجه به استقبال شهروندان، این مهم تا ۲۰ بهمن تمدید شد.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان به موضوعات این فراخوان اشاره کرد و ادامه داد: المان‌های تاکید کننده بر ساختار هویتی و تاریخی شهر اصفهان و المان‌های مدرن دارای هویت موضوعات این فراخوان است. این المان ها باید در ترکیب و تلفیق با کاشت گونه‌های گیاهی باشد.

مرتضایی نژاد خاطرنشان کرد: المان سبز برگزیده تا پایان سال‌جاری و قبل از ایام نوروز ۱۳۹۷ در سطح یکی از مناطق شهری اصفهان اجرا و نصب می‌شود.

به گزارش ایمنا، علاقمندان تا ۲۰ بهمن می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه مربوطه واقع در روابط‌عمومی سازمان پارکها و فضای سبز به آدرس اصفهان، خیابان ۲۲ بهمن، مجتمع اداری غدیر و یا آدرس ایمیل  parkha_isfahan@yahoo.com ارسال کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۲۶۷۴۰۰۰-۰۳۱ تماس بگیرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =