پورمحمد شریعتی نیا

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در برنامه ریزی ها باید به برنامه ریزی کوتاه مدت میان مدت و بلند مدت توجه ویژه ای داشته باشیم زیرا بنا نداریم اهداف بلند مدت شهر و شهروندان را فدای برنامه های کوتاه مدت و پوپولیستی و عوام فریبانه کنیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، محمد شریعتی نیا در جلسه علنی امروز -یکشنبه- شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: مدیران شهری و اعضای شورای شهر باید در جریان تنظیم، تدوین و تصویب بودجه ۹۷ شهرداری اصفهان مواظب بیت المال و مال یتیم باشند و برای آینده شهر به بهترین نحو برنامه‌ریزی کنند.

وی ادامه داد: باید برای شهر برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت انجام دهیم، زیرا بنا نداریم اهداف بلند مدت شهر را فدای برنامه‌های کوتاه مدت، پوپولیستی و عوام فریبانه کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به تغییرات برخی از مدیران و معاونان شهرداری گفت: از شهرداری اصفهان تقاضا داریم، توصیح دهند که این جابه جایی ها به چه منظوری انجام می شود، زیرا مطالبات مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت تغییر در رویکردها و اجرای برنامه ها است، بنابراین باید بدانیم که جابه جایی مدیران از یک منطقه به منطقه دیگر کارساز نیست و مشکلی را حل نمی‌کند.

شریعتی‌نیا افزود: مردم تغییر رویکرد می‌خواهند و این تغییر تا در باور و اعتقاد ما نباشد اتفاق نخواهد افتاد، لذا این جابه جایی ها جز تحمیل هزینه بر شهر و شهرداری نتیجه‌ای ندارد، لذا از شهردار اصفهان درخواست می‌شود به صورت مستقیم و یا با تعیین نماینده‌ای خاص بر این جابه جایی‌های بی اثر و خنثی نظارت داشته باشد تا نتیجه اقدامات، سرمایه‌گذاری و نیروسازی برای آینده مدیریت شهری باشد.

شریعتی نیا در خصوص مکانیزه کردن املاک شهرداری خاطرنشان کرد: اقدامات صورت گرفته در خصوص مکانیزه کردن املاک شهرداری کافی نیست، بنابراین از شهردار اصفهان تقاضا می‌شود اقدامات لازم برای مکانیزه کردن امور انجام داده و نتیجه را به شورای اسلامی شهر اصفهان ارسال کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =