معلم

معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: بر اساس اخرین آمار موجود 46 هزار و 600 معلم اصفهانی عضو صندوق فرهنگیان کشور هستند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سید محمد میرپور پیش از ظهر یکشنبه در نشست مشترک صندوق ذخیره فرهنگیان با مسئولان آموزش و پرورش اصفهان اظهار کرد: اکنون ۸۵۰ هزار دانش آموز در ۶ هزار و ۸۱۴ مدرسه در حال مشغول به تحصیل هستند و مجموعه آموزش و پرورش استان اصفهان با برخورداری از ۴۱ ناحیه و مناطق در حال ارائه خدمات مختلف به همشهریان است.

وی با اشاره به آمار پرسنلی فعال در استان اصفهان اذعان کرد: حدود ۵۳ هزار و ۸۹۹ نفر نیروی رسمی، پیمانی و قراردادی در حوزه های متفاوت در این سازمان فعالیت می کنند و با وجود محدودیت های مالی، خوشبختانه اقدامات بزرگی در استان صورت گرفته است و بر همین اساس استان اصفهان به عنوان استان نمونه کشور شناخته شده است.

میرپور درباره  اهداف در نظر گرفته شده در موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان یادآور شد: از جمله اهداف برنامه ریزی شده در این بخش ارتباط با اعضا، پاسخگویی مشکلات، روشنگری و آگاهی دادن به اعضاء، انجام امور توسط موسسه صندق ذخیره فرهنگیان بوده که به استانها نیز ابلاغ می شود.

وی ضمن تشریح  فعالیت های انجام شده و ارایه خدمات به فرهنگیان خاطرنشان کرد: با انجام فعالیت هایی در این زمینه تلاش بر این بوده تا خدماتی به فرهنگیان ارایه شود که اخذ سهمیه و توزیع خودرو، همکاری و مشارکت با شرکت های زیرمجموعه همانند شرکت بیمه معلم، بیمه حوادث و ارائه خدمات به بیماران صعب العلاج و موارد دیگر در روند برنامه ها بوده است.

معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان اظهار کرد: تعداد اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان در سال ۹۲، حدود  ۴۷ هزار و ۴۰۰ نفر، در سال ۹۳، ۵۱ هزار و ۵۰۰ نفر، در سال ۹۴، ۵۳ هزار و ۴۰۰ نفر، در سال ۹۵، ۵۲ هزار و ۷۰۰ نفر بوده اند و در شش ماهه اول سال ۹۶ نیز ۴۶ هزار و ۶۰۰ نفر اعلام شده و ارایه خدمات به اعضای صندوق بر مبنای برنامه ریزی های به عمل آمده انجام می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =