تئاتر

کاشان -مدیر اجرای سیزدهمین جشنواره تئاتر مهر کاشان گفت: نمایش‌های صحنه‌ای «چشم‌های بسته از خواب»، «گامی در دوزخ گامی در بهشت» و «اگر شبی از شب‌های تهران مسافری...»‌ در نهمین روز جشنواره به روی صحنه رفت.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان کاشان، سیدابوالفضل بنی‌حسینی اظهار کرد:‌ نمایش صحنه‌ای «چشم‌های بسته از خواب»، به نویسندگی محمد چرمشیر و کارگردانی مجتبی جدی با ژانر  اجتماعی و مسائل مربوط به خانواده کار گروهی از کاشان در تماشاخانه ماه و نمایش «گامی در دوزخ گامی در بهشت» به نویسندگی مصطفی کولیوند و کارگردانی مرتضی جلالی با ژانر اجتماعی کارگروهی از قم در سالن مهرگان و «اگر شبی از شب‌های تهران مسافری...» با ژانر اجتماعی در قالب کارگاه آموزشی ویژه هنرمندان تئاتر در خانه تئاتر برگزار شد.

مدیر اجرای سیزدهمین جشنواره تئاتر مهر کاشان تصریح کرد: همچنین نمایش خیابانی «همسایه‌داری» به نویسندگی و کارگردانی محسن بلوری در ندامتگاه، خانه سالمندان و فرهنگسرای مهر اجرا شد.

وی افزود: "کاسکت"،  "خروس"، "مجلس شاه کشی به روایت عکاس باشی" و  "گنهکاران به بهشت نمی‌روند" از جمله نمایش‌های خیابانی و صحنه‌ای در روز دهم سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر است که روز شنبه ۲۳ دی ماه به روی صحنه می‌رود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =