آسفالت

تیران- مدیرکل بنیاد مسکن استان اصفهان گفت: طی چهار سال گذشته نهضت آسفالت معابر روستایی استان اصفهان با توزیع ۴۵ هزار تن قیر انجام شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون، غلامحسین خانی، امروز (شنبه) در جلسه شورای اداری شهرستان تیران و کرون به برنامه های بنیاد مسکن استان اصفهان اشاره کرد و گفت: یکی از برنامه های بنیاد مسکن اجرای فعالیت های خدماتی در روستاها است که آسفالت معابر، اجرای طرح هادی و مقاوم سازی بافت فرسوده و صدور سند از جمله این اقدامات است.

وی افزود: طی چهار سال گذشته نهضت آسفالت معابر روستایی استان اصفهان با توزیع ۴۵ هزار تن  قیر رایگان انجام و با همکاری دهیاری ها و فرمانداری ها آسفالت معابر صورت گرفته و نهضت آسفالت در شهرستان تیران و کرون به صورت ویژه با پیگیری فرمانداری و بخشداری انجام شد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اصفهان با بیان اینکه امسال توزیع قیر انجام می شود، تصریح کرد: توزیع ۱۰ تن قیر رایگان از برنامه های امسال برای آسفالت معابر روستایی است که با تداوم همکاری بین دهیاری ها و بخشداری ها آسفالت معابر انجام می شود.

وی با بیان اینکه بنیاد مسکن استان اصفهان مسئولیت بازسازی منازل در شهرستان سرپل ذهاب را برعهده دارد، اظهار کرد: بازسازی و تعمیر بیش از ۱۵ هزار باب مسکن باید توسط بنیاد مسکن استان اصفهان انجام شود که تاکنون آواربرداری بیش از دو هزار و بازسازی چهار هزار باب مسکن انجام شده است.

خانی با بیان اینکه تاکنون اسکان موقت شش هزار نفر از زلزله زدگان کرمانشاه فراهم شده است، ادامه داد: تاکنون یک هزار کانکس برای اسکان موقت مردم زلزله زده کرمانشاه آماده و ارسال شده است که در این میان خیران همکاری خوبی داشته اند.

وی خواستار همکاری پیمانکاران استان اصفهان برای باسازی مسکن زلزله زدگان شد و گفت: پیمانکاران محلی استان کرمانشاه وارد همکاری شده اند، اما نیاز به همکاری پیمانکاران از سایر بخش های کشور است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =