• ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
  • کد خبر: 334442
موبایل

اچ ام دی گلوبال حق استفاده از علامت تجاری برند آشا که پیشتر شاهد عرضه گوشی هایی توسط نوکیا تحت آن بودیم را به دست آورد. این کار می‌تواند نشانه‌ای از عرضه گوشی های موبایل جدید نوکیا تحت برند Asha توسط شرکت HMD در آینده‌ای نزدیک باشد.

به گزارش ایمنا، اچ ام دی گلوبال در اواخر سال ۲۰۱۶ حق استفاده از برند نوکیا برای ساخت گوشی موبایل را به دست آورد. این شرکت موفق ظاهر شد و به تمامی وعده‌های خود جامه عمل پوشاند، به طوری که چند گوشی هوشمند اندرویدی شامل یک پرچمدار (نوکیا ۸) و همچنین چندین گوشی موبایل ساده شامل نسخه جدید گوشی نوستالژیک نوکیا ۳۳۱۰ را در سال ۲۰۱۷ روانه بازار کرد.

به نظر می‌رسد اچ ام دی گلوبال در سال ۲۰۱۸ نقشه‌های بیشتری برای افزایش فروش گوشی های تحت برند نوکیا دارد، چرا که جق استفاده از علامت تجاری برند Asha که قبل از فروش بخش موبایل نوکیا به مایکروسافت شاهد معرفی گوشی های موبایل معروفی تحت آن بودیم را به دست آورده است. این موضوع می‌تواند به لطف محبوبیت این برند نزد کاربران، به افزایش فروش محصولات آن کمک کند.

از آنجایی که هنوز خبری به صورت رسمی منتشر نشده است، اطلاعات زیادی درباره نحوه به دست آوردن حق استفاده از این برند توسط HMD گلوبال در دسترس نیست، اما مطمئنا مذاکره‌هایی بین آن‌ها و مسئولان مایکروسافت انجام شده است. همچنین هنوز مشخص نیست این شرکت تصمیم دارد چگونه گوشی های برند Asha را مجددا احیا کند. پیش‌بینی می‌کنیم در صورت به واقعیت پیوستن خبر تولید مجددا گوشی های با این برند، با حفظ ساختار طراحی گذشته، شاهد استفاده از سیستم عامل اندروید و ویژگی‌های روز در آن‌ها باشیم.

منبع: گجت نیوز

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =