• ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰
  • کد خبر: 334401
نقشه ترافیک شهر اصفهان

در حال حاضر تردد خودروها در خیابان شمس‌آبادی روان است، زیرا عصر روزهای پنجشنبه مطب پزشکان تعطیل و به همین دلیل سفرهای درون شهری مردم به این نقطه از شهر کاهش پیدا می‌کند.

 به گزارش ایمنا و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی سامانه ترافیکی شهر اصفهان، هم‌اکنون (پنج‌شنبه ساعت ۱۹) در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهیدخرازی بار ترافیکی نیمه‌سنگینی مشاهده می‌شود و خیابان مطهری حدفاصل پل شیری تا شمال پل فلزی ترافیک نیمه‌سنگین است.

بر اساس این گزارش، مسیر جنوب به شمال خیابان حکیم‌نظامی حدفاصل چهاراه امین تا چهارراه حکیم‌نظامی و خیابان نظرمیانی ترافیک سنگینی دارد و پارک دوبل خودروها بر ترافیک این خیابان افزوده است.

مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید صیاد شیرازی و اتوبان شهید آقابابایی تراکم کمی از خودروها مشاهده می شود، اما میدان ۲۵ آبان به سمت میدان شهدا بار ترافیکی سنگین‌تری وجود دارد.

در خیابان کمال اسماعیل مسیر شرق به غرب ترافیک نیمه سنگین است و در چهارراه ابن سینا به سمت میدان قدس ترافیک سنگینی مشاهده می‌شود.

در حال حاضر تردد خودروها در خیابان شمس آبادی روان است، زیرا عصر روزهای پنجشنبه مطب پزشکان تعطیل و به همین دلیل سفرهای درون شهری مردم به این نقطه از شهر کاهش پیدا می‌کند.

در مجموع ترافیک هسته مرکزی شهر در حال حاضر آرام است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =