مصرف بنزين

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان گفت: مصرف سوخت بنزین در استان اصفهان تا پایان آذر ماه امسال با رشد ۶.۲۷ درصدی نسبت به سال گذشته به بیش از ۱.۵ میلیارد لیتر رسید.

حسین صادقیان در گفتگو با خبرنگار اقتصادی ایمنا با اشاره به اینکه تا پایان آذر ماه جاری در استان اصفهان یک میلیارد و ۵۷۹ میلیون و ۱۷ هزار و ۹۰۰ لیتر بنزین مصرف شده است، اظهار کرد: مصرف بنزین استان در این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶.۲۷ درصد رشد داشته است.

وی افزود: طی ۹ ماه سال گذشته یک میلیارد و ۴۸۵ میلیون و ۸۳۹ هزار و ۱۳۷ لیتر بنزین در اصفهان مصرف شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان با بیان اینکه مصرف نفت گاز نیز در مدت مذکور در استان ۳.۵۸ درصد افزایش یافته و به یک میلیارد و ۸۶۶ میلیون و ۴۲۷ هزار و ۱۰۰ لیتر رسیده است، اظهار کرد: میزان مصرف گازوئیل مصرفی طی ۹ ماه نخست سال گذشته یک میلیارد و ۸۰۱ میلیون و ۸۵۷ هزار و ۴۰۰ لیتر بود.

وی گفت: میزان مصرف نفت سفید و نفت کوره در ۹ ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب ۲۴.۴۰  و ۱۹.۲۶ درصد کاهش یافت.

صادقیان اضافه کرد: مصرف نفت سفید در این مدت در استان اصفهان به ۲۰ میلیون و ۳۲۳ هزار و ۸۰۰ لیتر و مصرف نفت کوره (مازوت) به ۲۴ میلیون و ۹۴۷ هزار لیتر کاهش یافت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =