مرکز خلاقیت

شهردار اصفهان طی حکمی محمد حسین قورچانی را به عنوان مدیر مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری منصوب کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهردای اصفهان، محمد حسین قورچانی دانش آموخته مدیریت کسب و کار (MBA) از دانشگاه تهران است، پیش از این کارشناسی سازماندهی و طبقه بندی مشاغل در شرکت فولاد مبارکه را بر عهده داشته است.

وی همچنین در سوابق کاری خود سرپرستی روابط عمومی بنادر و فرودگاه کیش، مشاور سازماندهی و برنامه ریزی استراتژیک سازمان نظام مهندسی استان اصفهان، مدیریت بازرگانی در سازمانهای خصوصی، مشاور سرمایه‌گذاری‌های جسورانه، ارزیاب ارشد کانون‌های ارزیابی و توسعه مدیریت و کارشناسی قراردادهای بازرگانی در سازمان منطقه آزاد کیش را بر عهده داشته است.

شهردار اصفهان در حکم خود خطاب به محمد حسین قورچانی آورده است:

نظر به اهمیت و نقش خلاقیت و نوآوری در عرصه‌های عمومی و شهری جهت بهره‌گیری از نیروهای خلاق، ایجاد فرصت‌های خلاقیت و همچنین زمینه‌سازی و بسترسازی در این زمینه و با توجه به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیر خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت تقوای الهی و همکاری و هماهنگی لازم با بخش‌های مختلف و همچنین با بهره‌گیری از کلیه امکانات و استعدادهای موجود و اجرای دقیق و به موقع قوانین و مقررات، در راستای نیل به اهداف بلند شهرداری، شهروندان و منتخبان ارزشمندشان همت والای خویش را بکار گیرد.

پیش از این محمد علی ایزد خواستی، مدیر مرکز خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری اصفهان بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =