صدقات

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت:با احتساب جمعیت ۱۶۰ هزارنفری مددجویان تحت حمایت سهم هر مددجو از صدقات به صورت میانگین ماهیانه ۱۳ هزار ۵۰۰ تومان است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان اصفهان، حمیدرضا شیران با بیان اینکه مردم استان اصفهان در ۹ ماهه سال جاری ۱۹میلیارد ۵۷۹ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند، افزود: پرداخت صدقه اصفهانی‌ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو درصد رشد داشته است.

شیران با اشاره به استقرار ۴۸۸ هزار و ۵۸۱ صندوق‌صدقات فعال در این استان، عنوان کرد: این تعداد شامل صندوق های کوچک،  متوسط و بزرگ است که با احتساب جمعیت ۱۶۰ هزارنفری مددجویان تحت حمایت سهم هر مددجو از صدقات به صورت میانگین ماهیانه ۱۳ هزار ۵۰۰ تومان میشود.

وی با اشاره به نحوه تسهیم صدقات توسط کمیته امداد افزود: صدقات جمع‌آوری‌ شده بر اساس موازین شرعی و دستورالعمل‌های لازم در سرفصل‌های خدمات درمانی، کمک‌های موردی خاص، کمک به دانش آموزان نیازمند، تأمین و تعمیر مسکن، جهیزیه، معیشت و امور فرهنگی مددجویان هزینه می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان با تأکید بر اینکه هیچ مبلغی از کمک‌های مردمی صرف هزینه خدمات اداری و کارکنان نمی‌شود، افزود: تمامی کمک‌های مردمی که توسط کمیته امداد جمع‌آوری می‌شود بدون هیچ کم و کاستی برای رفع مشکلات نیازمندان واقعی جامعه مورد هدف هزینه می‌شود.

شیران با اشاره به روش‌های نوین و آسان پرداخت کمک‌های مردمی به‌ ویژه در حوزه صدقات گفت: عموم مردم و خیران نیکوکار برای افزایش ضریب امنیت و سرعت در خدمت‌رسانی به نیازمندان می‌توانند با شماره‌گیری کد آنی پرداخت #۰۳۱*۸۸۷۷* از طریق گوشی همراه خود در هر زمان و مکانی کمک‌های خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان برسانند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =