دانشگاه صنعتي اصفهان

دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان با درخشش در بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور، با کسب دو مدال نقره و سه برنز، عنوان چهارمین دانشگاه کشور در این رقابت علمی را به خود اختصاص دادند.

به گزارش ایمنا و به نقل از دانشگاه صنعتی اصفهان، مراسم تجلیل از نفرات برگزیده بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور، با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزیرعلوم و معاون وزیر و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در محل این سازمان برگزار شد. در این مراسم دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان موفق به کسب رتبه های برتر شدند.

در رشته مهندسی مواد و متالورژی علیرضا بنده خدا و رضا گلی فخبی از دانشگاه صنعتی اصفهان، به ترتیب با کسب عناوین دوم و سوم این رشته، مدال های نقره و برنز این المپیاد را به خود اختصاص دادند.

در رشته زراعت و اصلاح نباتات نیز دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان، فرانک خان احمدی و علی ربانی به ترتیب با کسب عناوین دوم و سوم این رشته، مدال های نقره و برنز بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور را کسب کردند.

همچنین در رشته مهندسی شیمی، علیرضا مؤذنی دیگر دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان با کسب رتبه سوم این المپیاد، مدال برنز این رقابت علمی را به خود اختصاص داد.

در بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور پس از انتخاب ۹۷۰ نفر از بین ۳۰۴ هزار متقاضی شرکت در این رقابت علمی، در نهایت ۷۷ برگزیده شامل ۲۷ زن و ۵۰ مرد در ۲۰ رشته و در هشت قطب کشور به رقابت پرداختند. در این المپیاد دانشگاه صنعتی اصفهان، پس از دانشگاه‌های صنعتی شریف، تهران و امیرکبیر عنوان چهارم کشور را به خود اختصاص داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =