سالن اجتماعات گلستان شهدا

معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: سالن اجتماعات گلستان شهدا به دلیل همجواری با تخت فولاد با طرح و معماری ویژه به سبک ایرانی-اسلامی احداث می‌شود.

ایرج مظفر در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: پروژه سالن جدید گلستان شهدا سالها به دلیل اختلافنظر در خصوص جانمایی مکان آن به تعویق اتفاده بود تا اینکه با تغییر جانمایی سالن و موافقت دستگاههای مربوطه، کلنگ این پروژه در بهمن ماه سال گذشته بر زمین زده شد.

وی با بیان اینکه سالن جدید در فضایی به مساحت ۹ هزار مترمربع در جنوب شرقی گلستان شهدا پیش‌بینی شده است، افزود: عملیات اجرایی پارکینگ، فونداسیون سالن اجتماعات گلستان شهدا و رواق‌های پیرامونی آن تاکنون ۸۵ درصد پیشرفت داشته است.

معاون عمران شهری شهردار اصفهان با بیان اینکه پارکینگ این طرح به وسعت ۳۵۰۰ مترمربع ظرفیت پارک ۱۵۰ خودرو را دارد، تصریح کرد: ترافیک معابر اطراف گلستان شهدا با احداث این پارکینگ کاهش می‌یابد.

مظفر با بیان اینکه بودجه مناسبی برای بخش‌های مختلف پروژه از سوی شهرداری اصفهان، بنیاد شهید و استانداری پیش بینی شده است، گفت: برای تکمیل احداث پارکینگ و سالن اجتماعات ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

وی خاطرنشان کرد: سالن اجتماعات گلستان شهدا به دلیل همجواری با تخت فولاد با طرح و معماری ویژه به سبک ایرانی-اسلامی احداث می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =