شهردار اصفهان

شهردار اصفهان گفت: لایحه بودجه دولت در ارتباط با شهرداری‌ها نیاز به بازنگری و اصلاح دارد که طی مکاتبات انجام شده با نمایندگان مجلس، انتظار می‌رود اصلاحات مورد نیاز در این لایحه صورت گیرد.

به گزارش ایمنا به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، قدرت الله نوروزی در برنامه رادیویی امروز ( شنبه) با اشاره به برنامه‌ها و رویدادهای شهر در هفته جاری، اظهارکرد: امروز در دومین نشست شهرداران کلانشهرها که در تهران در حال برگزاری است، لایحه بودجه دولت در ارتباط با شهرداری‌ها بررسی می‌شود. 

وی افزود: بخش‌هایی از این لایحه نیاز به بازنگری و اصلاح دارد که طی مکاتبات انجام شده با نمایندگان مجلس انتظار می‌رود اصلاحات مورد نیاز در این لایحه صورت گیرد تا خدمات بیشتری به شهروندان ارایه شود.

وی تاکید کرد: لازم است سهم اعتبارات دولتی در بودجه برای شهرداری‌ها تقویت شود که امید است در نشست کلانشهرها این موضوع جمع بندی و به مجلس منعکس شود.

شهردار اصفهان به افتتاح چندین طرح عمرانی، خدماتی و رفاهی در منطقه ۱۲ در هفته گذشته اشاره و تصریح کرد: ورزشگاه چندمنظوره امیرالمومنین(ع) با هدف توزیع عادلانه خدمات در یکی از محلات محروم شهر احداث شد، همچنین هفته گذشته بوستان مهدیه به مساحت ۲۷ هزار مترمربع در این منطقه به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی پروژه تجاری-اداری شهید علیخانی با مشارکت بخش خصوصی آغاز شد.

نوروزی از بهره برداری چندین طرح عمرانی- خدماتی در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: مدیریت جدید شهری در نظر دارد با ایجاد امکانات رفاهی و خدماتی در مناطق مختلف شهر، رضایت شهروندان را جلب کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =