اراده مسلمانان را به صهیونیست‌ها نشان خواهیم داد

معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به اقدام رئیس جمهور آمریکا در خصوص «قدس شریف» گفت: این اقدام نابودی رژیم صهیونیستی را جلو انداخت و اراده مسلمانان را به صهیونیست‌ها نشان خواهیم داد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، سردار سرتیپ «علی عبداللهی» معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم تقدیر از «علیرضا کریمی» کشتی‌گیر کشورمان که حاضر به رویارویی با نماینده رژیم صهیونیستی در مسابقات جهانی کشتی نشد، اظهار داشت: امروز میزبان یکی از پهلوانان و قهرمانان کشورمان آقای علیرضا کریمی هستیم که با اقدام پهلوانانه خود دشمنان را ناراحت و ناامید کرد.

وی افزود: علت دعوت و حضور آقای کریمی به دلیل این است که ایشان علاوه بر قهرمانی یک اقدام پهلوانانه بسیار بزرگی را انجام دادند و برای دومین بار حاضر نشدند در برابر کشتی‌گیر رژیم جعلی صهیونیستی قرار بگیرند.

سردار عبداللهی ادامه داد: اینکه آقای کریمی برای دومین بار از مدال خود گذشتند، بیانگر اراده و یک تصمیم بزرگ و روح پهلوانی است و یک پیام برای همه دشمنان ما دارد و آن این است که آحاد جامعه ما، اعم از رزمنده، قهرمان، هنرمند، دانشجو و استاد دانشگاه همه در یک جهت حرکت می‌کنند و آن هم دفاع از خون شهداست.

معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: همچنین ما از ایشان تشکر می‌کنیم که در کسوت سربازی توفیق خدمت‌رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشتند.
  
وی بیان داشت: اگرچه ما این روزها از جانب استکبار جهانی شاهد به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی هستیم، اما این اقدام قطع به یقین نابودی رژیم صهیونیستی را جلو انداخت و اتحاد و وحدت مسلمانان را دو چندان خواهد کرد.

سردار عبداللهی در پایان گفت: نتانیاهو از اقدام ورزشکار ما بسیار ناراحت شد و پیغام داد که شما ظاهرا ما را نمی‌شناسید. من به او می‌گویم شما ما را نشناخته‌اید؛ این شما هستید که اراده ملت‌های مسلمان را نمی‌بینید، شما ظاهرا هنوز پیام جنگ 33 روزه را دریافت نکرده‌اید. اراده مسلمانان را در برابر سلاح و تجهیزاتتان درک نکردید؛ اگر میدانی در آینده باشد قطعاً این اراده را دوباره به شما و اربابانتان نشان خواهیم داد.

کد خبر 331286

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.