محمدزاده: امسال قرعه بهتری در آسیا داریم/ کی‌روش مرد روزهای سخت است

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: قرعه سختی در جام جهانی داریم ولی تیم ملی و کی‌روش نشان داده‌اند که مرد روزهای سخت هستند. ایران با اقتدار کامل به جام جهانی صعود کرد و به نظر من هیچ کاری از ایرانی‌ها بعید نیست.

وحید محمدزاده شامگاه چهارشنبه در مورد برتری ۲ بر صفر تیمش مقابل نفت تهران در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، به خبرنگار ایمنا گفت: شرایط سختی داشتیم و از نظر روحی و روانی به این برد نیاز داشتیم.

وی ادامه داد: نفت تیم خوبی نشان داد اما خوشبختانه با انگیزه و اراده‌ای که داشتیم موفق شدیم سه امتیاز کامل این بازی را کسب کنیم.

محمدزاده در مورد شرایط ذوب‌آهن برای نیم‌فصل دوم لیگ برتر گفت: نیم‌فصل دوم می‌تواند یک نیم‌فصل متفاوت برای ذوب‌آهن باشد چون قرار است اتفاقات جدیدی بیفتد. فقط امیدوارم شرایط ذوب‌آهن به گونه‌ای رقم بخورد که جایگاه خود را در جدول بهتر کنیم چون این رتبه در خور و شأن نام ذوب‌آهن نیست.

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد قرعه این تیم در لیگ قهرمانان آسیا افزود: قرعه ما نسبت به سال‌های قبل کمی بهتر است. البته شنیده‌ام که تیم قطری از ۱۰ بازی خود ۹ بازی را برده است. البته در شرایط سخت‌تر از این از گروه خود صعود کرده‌ایم. اگر بازی پلی‌آف را ببریم و به مرحله گروهی برسیم شرایطمان می‌تواند بهتر از سال‌های قبل باشد.

وی در مورد هم‌گروهی ایران با تیم‌های اسپانیا، پرتغال و مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار کرد: قرعه سختی داریم ولی تیم ملی و کی‌روش نشان داده‌اند که مرد روزهای سخت هستند. ایران با اقتدار کامل به جام جهانی صعود کرد و به نظر من هیچ کاری از ایرانی‌ها بعید نیست. همه به خصوص کادرفنی تیم ملی و شخص کی‌روش مصمم هستند که دل مردم ایران را شاد کنند.

کد خبر 331028

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.