پروژکتور

پروژکتور CineHome HT۲۵۵۰ توسط شرکت BenQ معرفی شد. این یک پروژکتور ۴K HDR است و با آن می‌توان سینما را به خانه آورد و محتواها را با کیفیتی بالا مشاهده کرد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، پروژکتورهای خانگی که در مقایسه با پروژکتورهای حرفه‌ای دارای ابعاد کوچکتری هستند، از نظر کاربران کیفیت مناسبی ندارند. دقیقا به همین دلیل شرکت‌های سازنده در تلاش هستند دید کاربران را تغییر داده و آن‌ها را از کیفیت و توانایی بالایی پروژکتورهای ۴K مطلع سازند. با استفاده از این پخش‌کننده‌های کوچک می‌توان بر روی هر سطحی، محتواها را با کیفیتی بالا پخش کرد.

با پروژکتور CineHome HT۲۵۵۰ که رزولوشن آن ۸.۳ مگاپیکسل است می‌توان محتوا را به صورت ۴K UHD بر روی سطوح داخلی پخش کرد. پشتیبانی آن از استاندارد HDR۱۰، نمایش گستره‌ای از رنگ‌ها و طبیعی و زنده جلوه دادن محتواها را تضمین می‌کند. از آنجایی که با یک پروژکتور رو به رو هستیم، دیگر با مشکل مصنوعات ذاتی در نمایشگرهای LCD مواجه نخواهیم شد. همچنین می‌توان زاویه دید را به دلخواه تغییر داد که مزیت بزرگی محسوب می‌شود.

پروژکتور ۴K شرکت BenQ مخصوص استفاده خانگی ساخته شده و با هر نوع دکوراسیون منزل ست خواهد شد. با توجه به ویژگی‌های این محصول، استفاده از آن در محیط‌های بیرونی و مکان‌هایی که نور زیادی وجود دارد توصیه نمی‌شود. به لطف پشتیبانی از کابل اچ دی ام آی، می‌توان پروژکتور CineHome HT۲۵۵۰ را تبدیل به یک تلویزیون هوشمند همه جا در دسترس کرد. اصلی‌ترین تمرکز BenQ برای تولید این محصول قیمت آن بوده است. پروژکتور ۴K جدید این شرکت تنها ۲ هزار دلار قیمت دارد، در حالی که ارزان‌ترین تلویزیون‌های ۴K دارای ابعادهای نه چندان بزرگ چنین قیمتی دارند. فروش محصول از دو ماه دیگر آغاز خواهد شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =