مديريت شهري

تیران-معاون مدیرکل امور شهری و شورای های استانداری اصفهان گفت: شهروندان به عنوان سرمایه اجتماعی پشتوانه ای برای پیشرفت و اعتلای مدیریت شهری هستند.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون، جهانگیر فدایی در مراسم تکریم و معارفه شهردار رضوانشهر از پشتوانه مردمی برای شهرداری ها یادکرد و اظهارداشت: اولین سرمایه شهرداری ها سرمایه اجتماعی آنان  یعنی شهروندان هر شهر هستند که استفاده از این سرمایه عامل رونق و توسعه شهر ها است.

وی افزود: شهروندان به عنوان سرمایه اجتماعی پشتوانه ای برای پیشرفت و اعتلای مدیریت شهری هستند که باید از فکر و توان مردم در فعالیت های شهر استفاده شود و با استفاده از این ظرفیت زمینه ساز آبادانی و توسعه شهری بود.

معاون مدیرکل امور شهری و شورای های استانداری اصفهان با بیان اینکه بدون پشتوانه مردمی توسعه و آبادانی به سختی انجام می شود، بیان داشت: ایجاد زمینه مشارکت مردم و سازمان های مردم نهاد برای رفع نیازهای شهر موجب کاهش تصدی گری شهرداری، افزایش مشارکت عمومی، افزایش سرعت در رفع نیازها و تنوع فعالیت و برنامه ها می شود.

وی ادامه داد: مدیریت شهری ا حساسترین و مهم ترین دستگاه در امر خدمات رسانی به جامعه است که کار خدمات رسانی این سازمان نیازمند تعامل و همکاری بین بخشی و با دستگاه های اجرایی و اداری است.

فدایی با اشاره به ظرفیت های شهرستان تیران و کرون گفت: ظرفیت گردشگری شهرستان تیران و کرون یک فرصت اساسی برای توسعه شهری است که شهرداران از این فرصت برای پیشرفت شهر استفاده کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =