آمادگی جسمانی نیروهای مسلح مهمترین رکن ایجاد امنیت پایدار در جامعه

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح آمادگی جسمانی کارکنان نیروهای مسلح را مهمترین رکن در راستای ایجاد امنیت پایدار در جامعه دانست.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، سرلشکر عطاالله صالحی جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در جمع کارکنان یگان ویژه استان گیلان، آمادگی جسمانی کارکنان نیروهای مسلح را مهمترین رکن در راستای ایجاد امنیت پایدار در جامعه دانست و اظهار کرد: حفظ و ارتقاء آمادگی جسمانی در نیروهای مسلح در راستای انجام برنامه‌های ورزشی محقق می‌شود و یگان‌های ویژه ناجا در این امر همیشه ثابت قدم هستند.

وی افزود: اشاعه و اجرای برنامه‌های ورزشی از جمله کوهنوردی در جهت بالا بردن روحیه و تقویت توان جسمی و رزمی در نیروهای مسلح امری ضروری و مهم است.

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بیان داشت: توجه ویژه به امر ورزش نیاز مهم نیروهای مسلح است زیرا تولید امنیت پایدار در جامعه مستلزم حضور پلیس مقتدر در جامعه است.

سرلشکر صالحی امنیت را نیاز جامعه در تمامی عرصه‌های اجتماعی دانست و افزود: زمانی می‌توان در جامعه شاهد رشد و پویایی بود که امنیت در جامعه حاکم باشد و بزرگترین نعمت‌هایی که خداوند به انسان عطا کرده سلامت و امنیت است.

کد خبر 325411

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.