فضاي سبز

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: به منظور افزایش مشارکت شهروندان در گسترش فضای سبز خصوصی و دستیابی به توسعه پایدار فضای سبز شهر خلاق اصفهان، چهارمین دوره مسابقه انتخاب برترین فضای سبز خانگی در شهر اصفهان برگزار می شود.

احمد سلیمانی پور در گفتگو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان چهارمین دوره مسابقه انتخاب برترین فضای سبز خانگی را در قالب سه سطح فضای سبز منازل (حیاط، بام و داخل ساختمان) برگزار می کند.

وی با اشاره به محورهای جشنواره، تصریح کرد: استفاده از گونه های مقاوم به کم آبی، تولید گلها و گونه های گیاهی در راستای اشتغال زایی، مدیریت بهینه صرفه جویی مصرف آب، طراحی و گل آرایی واستفاده از روشها و تکنولوژیهای نوین از جمله محورهای چهارمین دوره مسابقه برترین فضای سبز خانگی است.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان یادآور شد: به ۲۰ نفر فضای سبز برتر خانگی پس از بازدید و نظر کارشناسان و هیئت داوران جوایز نقدی و غیر نقدی اهدا خواهد شد.

وی تاکید کرد: کلیه شهروندان شهر خلاق اصفهان در مسابقه امکان شرکت و ثبت نام را دارند و کافی است جهت ثبت نام با شماره تلفن ۰۳۱۳۲۶۵۱۸۰۰ تماس گرفته یا به نشانی دبیرخانه واقع در خیابان ۲۲ بهمن، مجتمع اداری امیرکبیر، واحد روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان همه روزه در وقت اداری مراجعه کنند.

سلیمانی پور مهلت ثبت نام برای شرکت در این جشنواره را ۱۵ تیرماه الی ۱۵ مردادماه ۹۶ خواند و با اشاره به قوانین اجرایی مسابقه گفت: افرادی که در دوره های قبل شرکت کرده اند در صورت ارتقاء فضای سبز منزل و تمهیدات لازم در رابطه با حفظ فضای سبز خانگی موجود نسبت به سالهای گذشته امکان ثبت نام و شرکت در این دوره را دارند، بازدید کارشناسان و هیئت داوران از تاریخ ۲۰ مرداد ۹۶ آغاز خواهد شد.

وی اظهارکرد: امکان تمدید ثبت نام برای چهارمین دوره مسابقه برترین فضای سبز خانگی وجود ندارد.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان یادآور شد: در صورت تمایل شهروندان می توانند عکس های موجود از فضای سبز منازل خود در فصول مختلف را به دبیرخانه مسابقه تحویل دهند.

وی خاطرنشان کرد:افراد برتر در این دوره به عضویت افتخاری همیاران فضای سبز شهر اصفهان انتخاب می شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =