در بخش دفاعی، چشم به خواسته های آمریکا نمی دوزیم

وزیر دفاع وپشتیبانی نیروهای مسلح: ایران هرگز مقابل دشمن کوتاه نخواهد آمد و تهدیداتی که از جانب دشمن می شود با پاسخ شدید ایران مواجه می شود.

به گزارش گروه پایداری خبرگزاری ایمنا، سردار دهقان با اشاره  وضع تحریم های جدید از سوی آمریکا افزود: آمریکا تحت هر شرایطی به دنبال اعمال محدودیت و  فشار علیه ایران است و تحریم های آمریکا اقدام جدیدی در قبال ایران نیست چرا که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با این وضعیت مواجه بوده ایم.

وی در ادامه گفت: آنچه که امروز ما به عنوان دستاوردهای دفاعی خود داریم ناشی از تلاشی است که فرزندان این ملت در مقابل محدودیت ها انجام داده‌اند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تأکید بر اینکه هیچگاه نمی شود جلوی پیشرفت یک ملت را گرفت و مانع از تحقق آرمان‌های آنها شد، خاطرنشان کرد: آمریکا هم تلاش خود را می کند تا بتواند محدودیت هایی برای ایران اعمال کند اما در حقیقت رنج خود می برند و زحمت ما می دارند.

سردار دهقان تصریح کرد: نگرانی ملت ایران بابت تحریم های آمریکا نیست چراکه نظام ما آنقدر ریشه دار و مستحکم است که حرکت های آمریکا نمی تواند اثر جدی بر روی فعالیت‌های ما بگذارد و قدرت ایران مانع از تأثیرگذاری جدی تحریم های آمریکا می شود.

وی افزود: در بخش دفاعی نیازی نداریم که چشم به خواسته های آمریکا بدوزیم و یا اینکه بخواهیم به خواسته‌های آنها تمکین کنیم؛ مسیر ایران در زمینه فعالیت های موشکی و دفاعی مشخص است.

کد خبر 309219

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.