صادقیان

علی کریمی آخرین کسی است که با هدف احیای دوباره پیام صادقیان به سراغ محصول پُرسروصدای آکادمی ذوب‌آهن رفته است.

به گزارش ایمنا، در صدر لیستی که علی کریمی پس از انتخاب به عنوان سرمربی جدید نفت به باشگاه تهرانی داده است نام پیام صادقیان به چشم می‌خورد. بازیکنی که به واسطه شرایط نه چندان امیدبخش چند فصل اخیرش دیگر در نقل و انتقالات مورد توجه قرار نداشت و به نظر می‌رسید کمتر باشگاه لیگ برتری علاقه‌ای به جذبش داشته باشد.

محصول آکادمی ذوب‌آهن که پس از یک فصل درخشان در پرسپولیس به قهقرا رفت مدت‌هاست که دیگر نشانی از آن ستاره سابق ندارد. پس از جدایی صادقیان از جمع قرمزپوشان پایتخت مربیان زیادی با نیت احیای دوباره پیام او را جذب کردند از علیرضا منصوریان و علی دایی گرفته تا رسول خطیبی اما همه آنها در قبال این بازیکن به یک نتیجه واحد رسیدند و آن ناامیدی از بازگرداندن ستاره سابق به روزهای اوجش بود.

اکنون مأموریت دشواری را که منصوریان، دایی و خطیبی از پس انجامش برنیامدند کریمی بر عهده گرفته است آن هم درست در نقطه آغازین راه سرمربیگری.

باید دید که ستاره پیشین و محبوب فوتبال ایران که بسیاری معتقدند خودش هم با وجود همه دستاوردهای درخشان ملی و باشگاهی متناسب با استعداد سرشارش ندرخشید موفق به احیای این ستاره مستعد اما پُرحاشیه و افول‌کرده می‌شود یا خیر.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =